Midea V15 Mop Pad | 4 pc(s)
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 160.00 mm |
| Gross height (mm) | 58.00 mm |
| Gross weight | 0.09 kg |
| Gross width (mm) | 165.00 mm |
| Kogus pakis | 4 pc(s) |
| Net weight | 0.03 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 1129 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 55.00 g |
| Plastic (No PET) | 5.00 g |
| Producer | Midea |
| Producer product name | V15 Mop Pad |
| Tare weight (kg) | 0.06 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: midea v15 mop pad 4 pcs, 12175000a46907, midea, tolmuimejad


